100 lecie Niepodległości w Rabce Zdroju.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Nasze Miasto inauguruje obchody 100 lecia Niepodległości Polski .

W ramach naszych działań na rzecz rozwoju społeczności lokalnej i patriotyzmu.

http://www.klubygp.pl/tydzien-w-klubach-gp-spotkania-oplatkowe-w-klubach-gp-2/

Po raz drugi w Rdzawce odbył się  koncert Pawła Piekarczyka, zorganizowany przez Klub „GP” w Rdzawce, Klub Nasze Miasto i Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Nasze Miasto. Na początku grupa rekonstrukcyjna przedstawiła przysięgę partyzancką i  krótkie wspomnienie o Żołnierzach Wyklętych z tamtejszego terenu. Poseł Barbara Bartuś długo rozmawiała z mieszkańcami miasta, a Paweł Piekarczyk zaprezentował brawurowy koncert o Żołnierzach Wyklętych. Po koncercie obecni otrzymali kalendarze patriotyczne na 2018 rok ”Wiwat Niepodległa”. Zainaugurowano w ten sposób 100 lecie Niepodległości w gminie Rabka Zdrój.

Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości”, towarzyszącego logo Programu Wieloletniego „Niepodległa”.